W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Katarzyna Wielgus - stypendystką Prezesa Rady Ministrów

23.11.2022

Katarzyna Wielgus - stypendystką Prezesa Rady Ministrów

W Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023.

Uczennica LO nr III im. Wł. Broniewskiego -  Katarzyna Wielgus (klasa 4f) po raz trzeci z rzędu otrzymała to ważne wyróżnienie. W roku szkolnym 2021/2022 Kasia uzyskała najwyższą średnią w szkole - 6,0. Ciężka praca, zaangażowanie w naukę oraz chęć pogłębiania wiedzy przyczyniły się do otrzymania przez Kasię tego stypendium. Dyplomy były wręczane przez wicewojewodę świętokrzyskiego Rafała Nowaka. Słowa podziękowania spłynęły również na ręce dyrektorów szkół i nauczycieli, którzy pomogli w zdobyciu takich osiągnięć.

{"register":{"columns":[]}}