W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Już po raz piąty rywalizowali w Ostrowieckim Półmaratonie Leśnym

04.10.2022

Już po raz piąty rywalizowali w Ostrowieckim Półmaratonie Leśnym

Ponad 200 uczestników rywalizowało na wszystkich dystansach V Ostrowieckiego Półmaratonu Leśnego, który przebiegał po terenach Rezerwatu Krzemionki.

W ramach tego wydarzenia, odbył się cykl biegów wśród których głównym był półmaraton, ale także bieg na 7 km i marsz Nordic Walking. Uczestnicy, którzy odwiedzili Krzemionki i wzięli udział w imprezie przyjechali z różnych zakątków Polski. Podkreślili oni zgodnie, że impreza była świetnie zorganizowana, a miejsce wyjątkowo urokliwe.

W imieniu starosty Marzeny Dębniak w ceremonii nagradzania zwycięzców uczestniczył naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych, Mariusz Łata, który wręczył puchary ufundowane przez powiat ostrowiecki dla najszybszych zawodniczek i zawodników.

Organizatorem Półmaratonu było Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”, a wydarzenie swoi patronatem objęła m.in. starosta ostrowiecki Marzena Dębniak.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}