W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Integracja z seniorami

14.03.2022

Blisko 90 osób wzięło udział w integracyjnym spotkaniu członków Sekcji Emerytów, Rencistów i Inwalidów Wojennych, które odbyło się w Centrum Aktywności Obywatelskiej.

Integracja z seniorami

Okazją do integracji był obchodzony niedawno Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Życzenia w imieniu starosty ostrowieckiego Marzeny Dębniak, przekazała uczestnikom członek zarządu powiatu Agnieszka Rogalińska wraz z koszem słodkości na ręce przewodniczącego Sekcji Zbigniewa Sławińskiego. Atrakcją spotkania była prezentacja pań z KGW „Kalinka” z Brzozowej. O oprawę muzyczną wieczoru zadbał Witold Pykosz, wykonując znane i lubiane utwory. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}