W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja przekazana przez P4 Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wynalazek 1 w Warszawie o zmianie danych dotyczących instalacji wytwarzającej pola elektromagnetyczne, oznaczonej symbolem OSC3317B, zlokalizowanej na działkach ewidencyjnych numer 72/3 i 63/5 (obr. 29, ark. 3) przy ul. Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Materiały

informacja o zmianie danych dotyczących instalacji wraz ze sprawozdaniem z pomiarów pól elektromagnetycznych
informacja​_o​_zmianie​_danych.pdf 3.20MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.03.2022 09:01 Elżbieta Mroczek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Elżbieta Mroczek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja przekazana przez P4 Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wynalazek 1 w Warszawie o zmianie danych dotyczących instalacji wytwarzającej pola elektromagnetyczne, oznaczonej symbolem OSC3317B, zlokalizowanej na działkach ewidencyjnych numer 72/3 i 63/5 (obr. 29, ark. 3) przy ul. Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim. 1.0 04.03.2022 09:01 Elżbieta Mroczek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}