W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Etap szkolny II Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

14.11.2023

Etap szkolny II Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Logistycy z klas 2,3,4 i 5 Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięli udział w etapie szkolnym II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Do tegorocznej edycji olimpiady przystąpiło ponad 5000 uczniów liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych I i II stopnia z całego kraju, w szczególności uczniowie kształcący się w zawodach technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali, magazynier - logistyk.

Etap szkolny olimpiady trwał 40 minut i polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, składającego się z 20 pytań. Za udzielenie błędnej odpowiedzi przyznawane były punkty ujemne.

Do kolejnego etapu zawodów w grudniu zakwalifikowało się 8. uczniów technikum: Oliwia Makuch, Bartosz Rej, Krzysztof Kwiatkowski, Jakub Drzazga, Michał Wąsiel, Daniel Puka, Patryk Podsiadły oraz Aleksandra Mucha.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}