W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ekonomik na Międzynarodowych Branżowych Targach Żywności

27.05.2022

Ekonomik na Międzynarodowych Branżowych Targach Żywności

W tym roku po dwuletniej przerwie Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika wziął udział w Międzynarodowych Branżowych Targach Żywności.

Młodzież miała okazję poznać trendy i nowości rynkowe, a także zdobyć i pogłębić nabytą już wiedzę. W jednym miejscu zgromadzili się nie tylko wystawcy żywności, ale również porcelany gastronomicznej, zastawy stołowej dla hoteli i restauracji, producenci sprzętu AGD oraz opakowań jednorazowych na żywność. Dodatkowo byli świadkami Mistrzostw Polski 2022 sztuki barmańskiej klasycznej oraz flair. Zainteresowani mogli wziąć udział w pokazach cukierniczych.

Uczestnicy wyjazdu uważają, że był on bardzo ciekawy i inspirujący, natomiast zdobyta wiedza przyda im się na zajęciach szkolnych i w życiu prywatnym.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}