W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Otwarty w Staszicu

30.05.2022

Dzień Otwarty w ,,Staszku"

Quizy literackie, filmowe i językowe, doświadczenia chemiczne i biologiczne, warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy, gry logiczne - to wszystko czekało na uczniów klas 8 podczas Dnia Otwartego w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jak podkreśla Dorota Waliszczak p.o. dyrektora szkoły, Staszic to szkoła kreatywna, w której naucza się z pasją. Młodzież to osoby, które myślą o swojej przyszłości i chcą dostać się na wymarzone studia, zdać bardzo dobrze maturę. Dlatego wybierają „Staszica”.

Szkoła zaprezentowała swoje mocne strony: sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i konkursach, współpracę z uczelniami wyższymi, wymiany językowe, wysoki poziom nauczania i co najważniejsze – klimat i atmosferę!

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}