W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Dziecka w THM

02.06.2022

Dzień Dziecka w THM

1 czerwca 2022 r. to w Technikum nr 3 w Ostrowcu Św. dzień rozpoczęcia letniej sesji egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Tego dnia do egzaminu z kwalifikacji SPL.01 przystąpiło 71. logistyków klas trzecich kształcących się w tej placówce.

Egzamin nie przeszkodził jednak w świętowaniu Dnia Dziecka. Samorząd uczniowski wraz z opiekunkami Katarzyną Pastuszką oraz Moniką Szczepańską – Gomułą zorganizował dla wszystkich uczniów technikum konkurs pod hasłem: „Nauczyciel też był dzieckiem. Zgadnij kto to?”. Sekcja organizacyjna SU przygotowała prezentację multimedialną ze zdjęciami swych pedagogów z dzieciństwa. Zadaniem młodzieży było odgadnięcie, kogo przedstawia fotografia.

Taka forma świętowania okazała się strzałem w dziesiątkę i sprawiła wszystkim mnóstwo zabawy. Była to świetna okazja by z innej perspektywy poznać nauczycieli.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodką niespodzianką.

Z okazji Dnia Dziecka młodzież THM świętowała także Dzień Kolorów.

Każda z klas ubrała się w określonym, wylosowanym przez przewodniczącego klasy kolorze. Do zabawy chętnie przyłączyło się grono pedagogiczne.

Różnorodność barw była imponująca. Mamy nadzieję, że koloroterapia pozwoliła wszystkim nabrać pozytywnej energii na ostatnie tygodnie szkolnej pracy.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}