W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dwóch uczniów SMS Ostrowiec pojedzie na Mistrzostwa Europy w Pływaniu

08.05.2023

Dwóch uczniów SMS Ostrowiec pojedzie na Mistrzostwa Europy w Pływaniu

Podczas rozgrywanych w Olsztynie Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu aż dwóch uczniów ostrowieckiej SMS wypełniło minima na Mistrzostwa Europy Juniorów - Bartek Michta (KS KSZO Ostrowiec) na dystansie 200 m stylem motylkowym i Filip Suchański (UKS 51 Lublin) na dystansie 200 m stylem grzbietowym.

Podopieczni trenera Szymona Kurasińskiego będą się przygotowywać do startu na ME w Belgradzie podczas najbliższych zgrupowań kadry narodowej. Na Mistrzostwach Polski rewelacyjnie zaprezentowała się także Zuzanna Kamińska (KS KSZO Ostrowiec), która wywalczyła brązowy medal na 200 m stylem klasycznym w kategorii seniorek.

{"register":{"columns":[]}}