W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót
logo PFRON

Dostępny Powiat Ostrowiecki

Powiat Ostrowiecki realizuje przedsięwzięcie grantowe „Dostępny Powiat Ostrowiecki”, finansowane w ramach projektu „Dostępny samorząd - granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Celem przedsięwzięcia grantowego jest poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Powiat ostrowiecki dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób niepełnosprawnych w obszarze dostępności architektonicznej/informacyjno-komunikacyjnej, tj. osób z problemami wzroku, słuchu, poznawczymi oraz ograniczeniami w poruszaniu się. Działania realizowane w ramach grantu pozwolą zwiększyć dostępność przestrzeni publicznej i usług publicznych na terenie Powiatu ostrowieckiego, zwłaszcza dla osób z niepełnosprawnościami i dla osób o szczególnych potrzebach, zaś lokalnym instytucjom pozwolą stać się miejscem, w którym osoby ze szczególnymi potrzebami będą mogły funkcjonować na równi z innymi osobami.     
Wartość grantu: 99 600, 00 PLN 
 

Materiały

Dostępny Powiat Ostrowiecki
Szablon​_plakat​_(3).pdf 0.44MB
{"register":{"columns":[]}}