W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Cicha noc… Jaki w tobie dzisiaj cud”…

23.12.2022

„Cicha noc… Jaki w tobie dzisiaj cud”…

Cud Bożego Narodzenia mogli wspólnie przeżyć uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Zespołu Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, uczestnicząc w spotkaniu wigilijno-jasełkowym.

Migoczące na tle subtelnej dekoracji światełka, teksty biblijne przeplatające się z ich współczesną interpretacją, piękne kolędy i pastorałki, poruszające prezentacje i mądre życzenia - wszystko to wprowadziło uczestników w atmosferę Świętej Nocy, która ciągle się dzieje, porusza i przypomina, że Bóg ma narodzić się w ich sercach! Czy są na to gotowi???

Uroczystość przygotowała Dorota Kępińska we współpracy z Dorotą Mazan i księdzem Grzegorzem Martyną. Dekoracja to dzieło Moniki Stencel, pomoc techniczna - Maciej Sindalski.

Uczniowie zaangażowani w śpiew, recytację i sprawy organizacyjne:

Łukasz Łoboda, Oliwia Szczurek, Igor Dąbrowski z 1a, Nikola Dudek, Wiktoria Szczechura, Wiktoria Ostatek z 2c, Zuzanna Graczak z 3a, Damian Orłowski, Katarzyna Szczerbińska z 4Bp, Magdalena Błaszkiewicz, Maja Cyran, Marzena Gębusia oraz Wiktoria Dębniak, Małgorzata Chrzanowska, Gabriela Piwnik, Kacper Zięba, Bartosz Zając, Kamil Dziekan z 2a.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}