W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Badania Dopplerem w ramach Akademii Pełnej Zdrowia

17.10.2020

Doppler

Doppler

BADANIE USG DOPPLER – odbiór imiennych zaproszeń 20 października


Choroby układu krążenia odpowiadają w Polsce za blisko 50% zgonów. Właśnie z tego powodu niektóre schorzenia układu sercowo-naczyniowego uznaje się za choroby cywilizacyjne. Zawały serca, udary mózgu, miażdżyca czy nadciśnienie to tylko niektóre z tych zagrożeń. Medycyna dostarcza jednak nowoczesne rozwiązania diagnostyczne, takie jak USG dopplerowskie, które pozwala na wykrycie nawet drobnych schorzeń tętnic i żył. Dzięki takim badaniom pacjenci zyskują najważniejszą broń w walce z chorobą – wczesną diagnozę.

Mieszkańcy będą mieli do wyboru jedną z trzech opcji:

  1. tętnice szyjne;
  2. żyły kończyny dolnej;
  3. tętnice kończyny dolnej.

Badanie odbywać się będzie w gabinecie ultrasonograficznym ze względu na specjalistyczny sprzęt jaki jest niezbędny do przeprowadzenia badania.

Pakiet skierowany do osób w wieku 40+.

{"register":{"columns":[]}}