W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XXIX sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży z udziałem uczniów I LO w Oleśnicy

06.06.2023

ILO

22 uczniów I LO w Oleśnicy obradowało 1 czerwca podczas XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Uzyskali oni  mandaty, realizując projekty na temat 80. rocznicy powstania w getcie warszawskim. 

Mikołaj Putz z ILO zwrócił z mównicy uwagę na konieczność jednoczenia narodu, a nie jego polaryzacji. Dzień wcześniej  obrady poprzedziła ciekawa wycieczka po Warszawie – śladami Bohaterów Getta.  
Nasi młodzi posłowie to: Maja Tracz i Hania Tymańska, Jagoda Reda i Katarzyna Sroka, Franek Skiba i Filip Fior, Oliwia Szczepańska i Zuzia Cichy, Hania Niwa i Aleksandra Krzysztofik, Oliwia Łuczkowska i Wronika Habrych, Hania Zięba i Aleksandra Dudek, Nadia Gazda i Julia Ścibisz, Amelia Bąk i Martyna Spasówka, Michalina Blachnicka i Hania Krzyżanowska, Mikołaj Putz i Marcel Pastuła. Opiekunem merytorycznym i koordynatorem była dr Anetta Grzesik-Robak.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

{"register":{"columns":[]}}