W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

PCEiK zorganizowało półkolonie. Dzieci były w dobrych rękach

05.07.2024

Półkolonie z PCEiK-iem

Wakacje to czas, kiedy dzieci mogą cieszyć się beztroską zabawą i aktywnością na świeżym powietrzu. Pamiętało o tym Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy, które zorganizowało dwa turnusy letnich półkolonii pod hasłem „Gry podwórkowe”. 

W każdym turnusie brało udział 30 uczestników z powiatu oleśnickiego, którzy od 24 czerwca do 5 lipca mieli okazję bezpiecznie spędzić czas w towarzystwie rówieśników. W programie półkolonii znalazły się takie atrakcje jak gry i zabawy sportowe, basen i park dmuchańców, retrobajki w letnim kinie, warsztaty muzyczne i plastyczne oraz turniej gry w kapsle.
Opiekunami półkolonii byli nauczyciele instruktorzy na co dzień pracujący w Młodzieżowym Domu Kultury przy PCEiK w Oleśnicy. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu, dzieci były w dobrych rękach.