W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podziękowania władz powiatu dla sanepidu

24.06.2022

Sanepid

Wczorajsza sesja Rady Powiatu była również okazją do podziękowań dla dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnicy Urszuli Kozioł. – Przez trudny okres pandemii zawsze mogliśmy liczyć na Pani wsparcie, pomoc czy rekomendacje – swej wdzięczności nie krył przewodniczący Adam Horbacz. Do podziękowań w imieniu powiatowego samorządu dołączyli się również starosta Sławomir Kapica i wicestarosta Stanisław Stępień. 

Urszula Kozioł zapewniła, że nie spodziewała się takiego wyróżnienia, gdyż, jak sama przyznała, ma świadomość, że inspekcja sanitarna nie jest jednostką, którą się lubi się. – Cieszę się, że sprostaliśmy państwa oczekiwaniom – podziękowała za docenienie i zwróciła uwagę na dobrą komunikację pomiędzy sanepidem a przedstawicielami lokalnych samorządów.

{"register":{"columns":[]}}