W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nasz szpital Symbolem Nowoczesnej Opieki Medycznej

21.11.2022

Szpital

Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy otrzymał tytuł Symbolu Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest za innowacyjność, skuteczność zarządzania i politykę zrównoważonego rozwoju. 

Symbol jest nagrodą przyznawaną od 2011 roku przez ekspertów z redakcji „Monitora Rynkowego” (należącego do „Dziennika Gazety Prawnej”) i „Monitora Biznesu” (z „Rzeczypospolitej”). To prestiżowe wyróżnienie otrzymują polskie firmy i instytucje godne naśladowania, które wyróżniają się pod względem innowacyjności, a ponadto świadczą usługi w najwyższej jakości, dbając o środowisko i dobro mieszkańców swojego regionu. 

{"register":{"columns":[]}}