W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej

11.01.2023

Komisja
Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych w roku 2023 w obszarze upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Organizacja i przeprowadzenie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w ramach współzawodnictwa sportowego szkół z terenu Powiatu Oleśnickiego”


Szanowni Państwo,
na podstawie art. 15 ust. 2a i ust. 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1327 ze zm.) oraz w związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych w roku 2023 w obszarze upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Organizacja i przeprowadzenie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w ramach współzawodnictwa sportowego szkół z terenu Powiatu Oleśnickiego”, Zarząd Powiatu Oleśnickiego zaprasza do zgłaszania przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy na członków Komisji Konkursowej oceniającej oferty zgłoszone w ww. otwartym konkursie ofert realizowanym w trybie ustawy.

Materiały

Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej
Ogłoszenie​_o​_naborze​_na​_członków​_komisji​_konkursowej​_.pdf 1.17MB
Formularz zgłoszenia kandydata do udziału w pracach komisji konkursowej
Formularz​_zgłoszenia​_kandydata​_do​_udziału​_w​_pracach​_komisji​_konkursowej.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}