W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Matki, Ojca i Dziecka w Zespole Placówek Specjalnych

26.05.2023

ZPS

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Jest pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim to czas, który mogą spędzić razem, z dala od codziennych zmartwień. I właśnie z tej okazji dzieci z Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy przygotowały przedstawienie, które odbyło się 26 maja.

Podczas uroczystości zostały powiązane ze sobą trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Na tę wyjątkową akademię licznie przybyli najważniejsi goście–rodzice. Święto Rodziny zainaugurowała dyrektor Danuta Aulich, która powitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Była to świetna okazja do tego, żeby mamie i tacie podziękować za miłość, wsparcie i złożyć życzenia. A na koniec dzieci wręczyły swoim najbliższym własnoręcznie wykonane upominki, zapraszając na słodki upominek. 

 

{"register":{"columns":[]}}