W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Broszura i wzory pism dla uchodźców z Ukrainy

01.09.2022

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność udostępnić materiały przygotowane przez nasze Stowarzyszenie w ramach zadania publicznego pn. „Wszyscy jesteśmy konsumentami – materiały informacyjne dla osób z Ukrainy” finansowanego ze środków Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu w ramach Funduszu Pomocy

Grafika

Broszura zawiera najważniejsze informacje dotyczące konsumentów, opracowane w bardzo skrótowej formie. Dokument sporządzony jest w języku ukraińskim. Natomiast komplet wzorów pism to zestawienie najważniejszych pism, które mogą okazać się niezmiernie przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Wzory te sporządzone są w języku polskim i ukraińskim, tak aby możliwie najbardziej ułatwić korzystanie z nich.

Materiały znajdują się również na naszej stronie internetowej https://prawo-konsumenckie.pl/broszura-i-wzory-pism-dla-uchodzcow-z-ukrainy/.

Materiały

broszura​_​_tłumaczenie
broszura​_​_tłumaczenie.pdf 0.39MB
wzory​_pism
wzory​_pism.pdf 2.43MB
wzory​_pism​_wersja​_edytowalna
wzory​_pism​_wersja​_edytowalna.docx 0.91MB
{"register":{"columns":[]}}