W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący - Łukasz Wakuła

Zastępca Przewodniczącego - Ryszard Batorski

Członkowie:

  • Szymon Piskórz
  • Zbigniew Matonóg
  • Jerzy Stanisławek
  • Tomasz Ziółczyński

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.10.2023 08:52 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Komisja Rewizyjna 5.0 14.06.2024 00:28 Emilian Stańkowski
Komisja Rewizyjna 4.0 14.06.2024 00:27 Emilian Stańkowski
Komisja Rewizyjna 3.0 21.05.2024 07:17 Maciej Kotowski
Komisja Rewizyjna 2.0 08.05.2024 09:18 Maciej Kotowski
Komisja Rewizyjna 1.0 31.10.2023 08:52 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}