W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Skład Rady Gminy Wierzbica

Rada Gminy Wierzbica

Przewdnicząca Rady Gminy Wierzbica
Małgorzata Winiarska
e-mail: rada@wierzbica.pl
tel. 48 618 36 15

V-ce Przewodniczący Rady Gminy
Józef Kwiatkowski
e-mail: rada@wierzbica.pl
tel. 48 618 36 15

Radni Rady Gminy Wierzbica IX Kadencji 2024 - 2029:

  • Ryszard Batorski
  • Sławomir Lisek
  • Zbigniew Matonóg
  • Barbara Motyka
  • Szymon Piskórz
  • Mariola Połącarz
  • Jerzy Stanisławek
  • Krystyna Sypek
  • Mariusz Szyszka
  • Łukasz Wakuła
  • Jacek Wiśniewski
  • Wojciech Zawadzki
  • Tomasz Ziółczyński
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.10.2023 08:50 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Rada Gminy Wierzbica 5.0 14.06.2024 00:26 Emilian Stańkowski
Rada Gminy Wierzbica 4.0 08.05.2024 09:17 Maciej Kotowski
Rada Gminy Wierzbica 3.0 06.12.2023 16:55 Emilian Stańkowski
Rada Gminy Wierzbica 2.0 13.11.2023 13:36 Emilian Stańkowski
Rada Gminy Wierzbica 1.0 31.10.2023 08:50 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący - Łukasz Wakuła

Zastępca Przewodniczącego - Ryszard Batorski

Członkowie:

  • Szymon Piskórz
  • Zbigniew Matonóg
  • Jerzy Stanisławek
  • Tomasz Ziółczyński

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.10.2023 08:52 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Komisja Rewizyjna 5.0 14.06.2024 00:28 Emilian Stańkowski
Komisja Rewizyjna 4.0 14.06.2024 00:27 Emilian Stańkowski
Komisja Rewizyjna 3.0 21.05.2024 07:17 Maciej Kotowski
Komisja Rewizyjna 2.0 08.05.2024 09:18 Maciej Kotowski
Komisja Rewizyjna 1.0 31.10.2023 08:52 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Komisja Budżetu i Finansów

Przewodniczący - Sławomir Lisek

Zastępca Przewodniczącego - Józef Kwiatkowski

Członkowie:

  • Szymon Piskórz
  • Małgorzata Winiarska
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.10.2023 08:52 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Komisja Budżetu i Finansów 4.0 14.06.2024 00:28 Emilian Stańkowski
Komisja Budżetu i Finansów 3.0 21.05.2024 07:22 Maciej Kotowski
Komisja Budżetu i Finansów 2.0 08.05.2024 09:18 Maciej Kotowski
Komisja Budżetu i Finansów 1.0 31.10.2023 08:52 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący - Krystyna Sypek

Zastępca Przewodniczącego - Jacek Wiśniewski

Członkowie:

  • Łukasz Wakuła
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.10.2023 09:01 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji 4.0 14.06.2024 00:29 Emilian Stańkowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji 3.0 21.05.2024 07:18 Maciej Kotowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji 2.0 08.05.2024 09:19 Maciej Kotowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji 1.0 31.10.2023 09:01 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Komisja Społeczno-Gospodarcza

Przewodniczący - Barbara Motyka

Zastępca Przewodniczącego - Mariola Połącarz

Członkowie:

  • Mariusz Szyszka
  • Krystyna Sypek
  • Ryszard Batorski
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.10.2023 09:02 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Komisja Społeczno-Gospodarcza 4.0 14.06.2024 00:29 Emilian Stańkowski
Komisja Społeczno-Gospodarcza 3.0 21.05.2024 07:24 Maciej Kotowski
Komisja Społeczno-Gospodarcza 2.0 08.05.2024 09:19 Maciej Kotowski
Komisja Społeczno-Gospodarcza 1.0 31.10.2023 09:02 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Komisja Statutowa do spraw zmian Statutu Gminy Wierzbica (komisja doraźna)

Przewodniczący - Józef Kwiatkowski

Zastępca Przewodniczącego - Krystyna Sypek

Członkowie: 

  • Barbara Motyka
  • Małgorzata Winiarska
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
14.06.2024 00:31 Emilian Stańkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Emilian Stańkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Komisja Statutowa do spraw zmian Statutu Gminy Wierzbica (komisja doraźna) 1.0 14.06.2024 00:31 Emilian Stańkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Nagrania Komisji Rady Gminy

{"register":{"columns":[]}}