Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
27.05.2026
Szanowni Państwo,
z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
składamy serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Urzędu Gminy,
jednostek organizacyjnych gminy oraz Sołtysom i Członkom Rad Sołeckich.
Dziękujemy za Państwa codzienną pracę, zaangażowanie, odpowiedzialność
oraz troskę o rozwój naszej gminy i poprawę jakości życia mieszkańców.
To dzięki Państwa wysiłkowi, współpracy i otwartości na potrzeby innych,
nasza gmina staje się coraz lepszym miejscem do życia.
Życzymy Państwu satysfakcji z pełnionej misji, wytrwałości w realizacji planów
oraz wielu sukcesów – zarówno zawodowych, jak i osobistych.
Niech Państwa praca będzie zawsze doceniana i przynosi radość
oraz poczucie dobrze spełnionego obowiązku.
Wspólnie budujemy naszą Małą Ojczyznę –
dziękujemy, że jesteście częścią tej wspólnoty!
Wójt Gminy Wietrzychowice
Robert Śpiewak
Przewodnicząca Rady Gminy
Dorota Stokłosa