W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

21.11.2023

Grafika przedstawia na jasnym tle z lewej strony żonkile i jasnoróżowe tulipany. Z prawej strony widnieje napis: "Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego"

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragniemy przekazać wszystkim Pracownikom Socjalnym serdeczne życzenia i wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka.

W dniu Waszego święta życzymy Wam, aby pomoc drugiemu człowiekowi była dla Was prawdziwym spełnieniem i przyniosła satysfakcję z wykonywanej pracy. Niech praca daje Państwu jak najwięcej satysfakcji, ludzkiej wdzięczności, przyjaźni i życzliwości oraz pomyślności w życiu osobistym.

Wójt Gminy Wietrzychowice- Tomasz Banek

Przewodnicząca rady Gminy- Ewa Wojcieszek

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}