W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na Wielki odpust Tuchowski 2022

zdjęcie przedstawia plakat informacyjny dotyczący Wielkiego Odpustu Tuchowskiego 2022

Kustosz Sanktuarium o. Bogusław Augustowski oraz Starosta Tarnowski serdecznie zapraszają na Wielki odpust Tuchowski.

Królowo Pokoju, módl się za nami.

Pod takim hasłem będziemy przeżywać tegoroczny Wielki Odpust Tuchowski od 1 do 10 lipca.

Słowo „pokój” jest dziś najczęściej wymieniane w różnych okolicznościach. Tocząca się wojna na Ukrainie wzywa do modlitwy o zaprzestanie rozlewu krwi i o dar pokoju. Wobec tej sytuacji pragniemy zaprosić na Wielki Odpust Tuchowski 2022 naszych Braci i Siostry z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w polskich rodzinach.

Szanowni Państwo!

Mając na uwadze powagę sytuacji jaka jest obecnie na świecie, a zwłaszcza za naszą wschodnią granicą, wszyscy potrzebujemy duchowej mobilizacji. Dlatego będzie nam miło, kustoszom tego świętego miejsca, gościć pielgrzymkę Wojska Obrony Terytorialnej oraz żołnierzy AK, represjonowanych, kombatantów, harcerzy i uchodźców, w środę (6.07) , o godz. 18:30.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}