W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na Webinar Akademii Czystego Powietrza- 22 czerwca 2023 r. o godz. 10:00

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na spotkanie online, które odbędzie się 22 czerwca 2023 r.  o godz. 10:00.

Temat: NA CO MOŻNA OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE W PROGRAMIE „CZYSTE POWIETRZE”? – zakres przedsięwzięcia oraz zalety jego realizacji.

Webinar jest skierowany do Beneficjentów Programu oraz wszystkich zainteresowanych Kredytem Czyste Powietrze.

Link do formularza zgłoszeniowego na szkolenie, które będzie realizowane na platformie YouTube: #Akademia Czystego Powietrza 2023, webinar 6 dla Beneficjentów Programu "Czyste Powietrze" (office.com)  

#Akademia Czystego Powietrza – Program Czyste Powietrze

{"register":{"columns":[]}}