W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na trzecią edycję Lotniskowych Targów Zawodoznawczych

na białym tle po lewej stronie logo w geometrycznym kształcie w kolorze granatowym i morskim. Po prawej stronie napis KRAKÓW AIRPORT im. Jana Pawła II

Szanowni Państwo,

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza na kolejną, trzecią już edycję Lotniskowych Targów Zawodoznawczych, które odbędą się 22.03.2022 r. (wtorek), w godz. 8:00 – 14:00 w formie transmisji live (on-line).

Tylko pilot i stewardessa są pracownikami lotniska? Nic bardziej mylnego. Na lotnisku znajdziemy kilkadziesiąt innych pasjonujących zawodów! Podczas ubiegłorocznych Targów zrealizowanych „na żywo” ze studia TV w Kraków Airport zaprezentowanych zostało blisko 30 zawodów lotniskowych  - zarówno pracowników lotniska, jak również agentów handlingowych, linii lotniczych oraz służb państwowych - a sama  transmisja zgromadziła około 40 tysięcy odbiorców.

Udział w targach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Nasi prelegenci zaprezentują swoje miejsca pracy oraz przybliżą zakres obowiązków na pełnionych stanowiskach. Będzie również możliwość zadawania im pytań, na które odpowiedzi zostaną udzielone po Targach.

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie większość zajęć jest prowadzona w formie stacjonarnej, jednak tylko dzięki transmisji on-line  jesteśmy w stanie pokazać jej uczestnikom pracę w części operacyjnej lotniska. Jest to jedyna okazja w Polsce, aby spotkać w jednym czasie przedstawicieli wielu jednostek pełniących obowiązki na lotnisku: związanych z funkcjonowaniem lotniska, ścieżką pasażera, ścieżką bagażu oraz obsługą statku powietrznego.  

Dodatkowo, specjalnie na 3 edycję Lotniskowych Targów Zawodoznawczych przygotujemy  dedykowane uczniom szkół podstawowych oraz szkół średnich karty pracy w języku polskim i ukraińskim, które będą dostępne na naszej stronie internetowej. Odpowiedzi na zadania zawarte w kartach pracy Uczniowie znajdą oglądając naszą transmisję. Dodatkowo, dla nauczycieli, będzie dostępny plik z kluczem odpowiedzi. Dla uczestników Targów odbędzie się również konkurs z nagrodami.

Pełna transmisja dostępna będzie tylko w dniu wydarzenia na naszym profilu na Facebooku (Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport - Strona główna | Facebook) oraz na YouTube (KRKAirport - YouTube).  Na Facebooku dostępne jest już wydarzenie „3. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze”. Gorąco zachęcamy do dołączania, aby być na bieżąco z aktualnymi informacjami. Link do wydarzenia będzie dostępny również na stronie: www.krakowairport.pl/targi. Tam też można zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem oraz krótkimi opisami naszych rozmówców.

Zapraszamy do udziału!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}