W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na spotkanie w ramach zadania "Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice"

grafika przedstawia na jasnym tle u góry od lewe logo: WFOŚiGW, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Gmina Wietrzychowice. Poniżej tekst z informacjami o terminie i miejscu spotkania

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie w ramach zadania dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice", które odbędzie się w dniu 7 lipca 2023 r. o godz.10:00 w budynku byłego gimnazjium w Miechowicach Wielkich.

W ramach spotkania z mieszkańcami będzie możliwość zapoznania się z aktualnymi narzędziami, które pozwolą na wymianę kotłów, termomodernizację budynków oraz związane z tym oszczędności.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}