W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zachęcamy do udziału w Konkursie "Patrzeć i być widocznym"

grafika przedstawia plakat konkursowy z informacjami

Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie wspólnie z Małopolską  Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie w 2022 r. prowadzi Konkurs na animacjęz zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pn. "Patrzeć i być widocznym".

Do konkursu można zgłaszać materiały zrealizowane w dowolnej technice animacji. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest indywidualne wykonanie przez jendego ucznia animacji promującej bezpieczeństwo w ruchu drogowym .

Celem konkursu jest wyłoneinie osób, które w ciekawy i angażujący sposób potrafią przekazać treści promujące bezpieczeństwo w ruvhu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem pieszych jako niechronionych uczestników ruchu drogowego. 

Realizację założeń konkursu planuje się przeprowadzić od października do grudnia 2022 roku, a najlepsze materiały animacyjne będą nagrodzone ze środków finansowych malopolskiej Wójewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, nagrodami rzeczowymi oraz certyfikatami potwierdzającymi aktywność uczestników w zakresie dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Materiały

Regulamin konkursu
KONKURS​_NA​_ANIMACJĘ​_2022​_Patrzeć​_i​_być​_widocznym​_regulamin.pdf 0.30MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}