W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zachęcamy do udziału w konkursie "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy"

XII ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

kolorowe kredki w półokręgu na słońcem. Pod słońcem zielone bezkształtne tło w różnych odcieniach zieleni. Na dole napis OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI BEZPIECZNIE NA WSI.

 

Drodzy Przyjaciele!

Właśnie rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci. To już 12 raz zapraszamy do rywalizacji uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich. Chcąc promować pozytywne zachowania związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzować Wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, których nie można powierzać dzieciom poniżej 16 lat, zachęcamy Was do udziału w konkursie. W tym roku przebiegać on będzie pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Każdy uczestnik wykona dwuwymiarową pracę plastyczną formacie A-3, w dowolnej technice. Tematem pracy powinny być sposoby zapobiegania upadkom osób podczas pracy i przebywania w gospodarstwie rolnym. Pamiętajcie, do wykonania prac używajcie trwałych, gwarantujących odporność na zniszczenie materiałów. Każdy z Was może zgłosić tylko jedną, oryginalną pracę. Dla laureatów i uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki.

Szczegółowe informacje, regulamin Konkursu, a także materiały prewencyjne dostępne są na stronie internetowej Kasy pod adresem: www.krus.gov.pl.  oraz w Placówkach KRUS (Placówka Terenowa KRUS w Tarnowie - tel. 14 621 59 87 w.127).

Prace konkursowe wraz wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym powinny zostać zgłoszone do Konkursu przez szkołę do której uczęszcza dziecko i dostarczone do dnia 1 kwietnia 2022 r. do Placówki Terenowej KRUS w Tarnowie, ul. Wałowa 12, 33-100 Tarnów.

Czekamy na Wasze prace!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}