W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wypromuj swój projekt- dołącz do akcji DOFE 2022

zdjęcie przedstawia plakat informacyjny dotyczący Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Twoja instytucja, firma, a może Ty sam zrealizowałeś przedsięwzięcie dofinansowane ze środków unijnych? Będzie okazja, by pochwalić się tym sukcesem!

Świętujmy razem - zgłoś się już dziś!

Od 7 do 9 października br. planowane jest największe ogólnopolskie wydarzenie promujące unijne projekty, czyli Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE). To impreza z tradycjami – w tym roku świętujemy już 9 edycję! Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych. Ty też pokaż innym swoją inwestycję! - zachęca marszałek województwa Witold Kozłowski w specjalnym piśmie przesłanym do małopolskich beneficjentów funduszy unijnych.

W tym roku – hybrydowo

Online, a może stacjonarnie? – możesz wybrać, jak chcesz się zaprezentować w czasie tegorocznych DOFE. Forma hybrydowa akcji gwarantuje obie możliwości. Dużą gratką dla mieszkańców będzie wizyta w siedzibie Twojej instytucji, firmy czy zakładu – tym bardziej, jeśli miejsce to jest na co dzień niedostępne dla gości z zewnątrz lub skrywa tajemnicze zakamarki (np. zaplecze teatru). To, co dla Ciebie jest elementem codziennej pracy, dla innych może stanowić nie lada atrakcję! Poszukaj formy, która Ci pozwoli najlepiej zaprezentować efekty przeprowadzanej inwestycji unijnej – może zaproponujesz odwiedzającym warsztaty, pokaz, inspirującą prelekcję albo zorganizujesz rajd rowerowy w swojej gminie trasą dofinansowanej ścieżki? A może w weekend DOFE zaskoczysz mieszkańców atrakcyjną ceną biletu do Twojej instytucji? Opcji jest naprawdę wiele!

Jak dołączyć?

Aby zgłosić udział w akcji, wejdź na stronę  www.dniotwarte.eu i wypełnij jeden z dwóch formularzy - w zależności czy wybierzesz formę stacjonarną czy online. Masz pytania? - możesz skorzystać z podpowiedzi, które znajdziesz w panelu Beneficjenta – załóż konto i zyskaj dostęp do poradnika.

Ważne! Termin rejestracji wydarzeń został wydłużony do 9 września br.

***

KONKURS dla Beneficjentów

To nie koniec dobrych wiadomości! Tegorocznej edycji DOFE towarzyszy bonus w postaci konkursu dla Beneficjentów. Weź w im udział i wygraj sprzęt wideo. Nagraj krótki (czas trwania max 4 min.), amatorski film, w którym zaprezentujesz swój projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Materiał może mieć maksymalną wielkość 100 MB.

Wypełnij  formularz zgłoszeniowy na stronie akcji i załącz plik z filmem konkursowym. Termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony do 16 września br.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna – sprzęt wideo o wartości do 6 tys. zł brutto
  • II miejsce – kamera o wartości do 4 tys. zł brutto
  • III miejsce – aparat fotograficzny o wartości do 3 tys. zł brutto

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}