W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

zdjęcie przedstawia postać ukazaną do połowy młodego żołnierza z pomalowaną twarzą w barwy wojenne. Po prawej stronie postaci duży czarny i czerwony napis Wojskowe Centrum Rekrutacji. Poniżej napisu dwa kwadraty biały i czerwony nachodzące na siebie, na białym kwadracie czarna ikona żołnierza i obok napis Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej.

Żołnierz dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej od pierwszego dnia służby będzie zarabiał  4560 zł miesięcznie. Po 28 dniowym szkoleniu zakończonym przysięgą, rozpocznie szkolenie specjalistyczne trwające do 11 miesięcy. W tym czasie będzie miał wybór – nie musi być skoszarowany. Żołnierz DZSW będzie miał pierwszeństwo w naborze do zawodowej służby wojskowej oraz do zatrudnienia w administracji publicznej, po spełnieniu wymogów dla danego stanowiska. Dobrowolną zasadniczą służbę wojskową można przerwać w dowolnym momencie.


Zrób „Pierwszy krok” i zarejestruj się na Resortowym Portalu Rekrutacyjnym zostanzolnierzem.pl

 

Więcej informacji można uzyskać w:

 Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tarnowie

ul. Dąbrowskiego 11, 33 – 100 Tarnów

tel. 261 138 650

https://wcrtarnow.wp.mil.pl

 

ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}