W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wsparcie dla sołectw i KGW- rekrutacja do projektu

zdjęcie przedstawia plakat projektu

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich „SWOJAKI” w Woli Dębińskiej (powiat brzeski) realizuje projekt pod nazwą  „Bo jak nie my, to kto? Siła dialogu obywatelskiego i współpracy w rozwoju społeczności wiejskich”, finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030. 

Projekt skierowany jest przede wszystkim do sołtysów, członków rad sołeckich i przedstawicieli KGW z terenu powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego województwa małopolskiego. W projekcie przewidziano szereg kompleksowych działań m.in. szkolenia wyjazdowe, szkolenia stacjonarne, warsztaty, wizytę studyjną, mikrogranty dla uczestników, imprezę obywatelską. Wsparcie to ma na celu wzmocnienie potencjału środowisk wiejskich poprzez wzmocnienie roli lokalnych liderów i ich kompetencji, wsparcie dialogu obywatelskiego na poziomie regionalnym, a także zwiększenie zaangażowania sektora obywatelskiego w lokalnym życiu publicznym. 

Dokumenty rekrutacyjne oraz szczegółowy opis projektu można uzyskać po wysłaniu informacji przez chętnych kandydatów na maila kontaktowego kgwwoladebinska@gmail.com (w tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy sołectwa oraz powiatu).

Pierwsze szkolenie wyjazdowe planuje się już na październik 2022! Liczba miejsc ograniczona. UWAGA - wszystkie działania są bezpłatne. Zachęcamy do udziału w projekcie.

Rekrutacja do projektu trwa do 09.09.2022 r.

Szczegóły oraz dokumenty rekrutacyjne w załączeniu:

Materiały

Regulamin
Zał​_0​_-​_Regulamin​_rekrutacji​_-​_FIO​_2022​_-​_wydłużenie.pdf 0.55MB
Opis projektu
Zał​_1​_-​_Opis​_projektu​_-​_FIO​_2022.pdf 0.59MB
Formularz rekrutacyjny
Zał​_2​_-​_Formularz​_rekrutacyjny​_-​_oświadczenia​_-​_RODO​_-​_FIO​_2022.pdf 0.65MB
Tekst rekrutacyjny
Zał​_3​_-Test​_rekrutacyjny​_-​_FIO​_2022.pdf 0.53MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}