W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Weź udział w dyktandzie świątecznym

na białym tle logo i napis dyktando świąteczne

Sprawdź swoją znajomość ortografii, poprzez rozwiązywanie dyktand i walcz o świąteczną nagrodę!

Główną ideą  konkursu jest zachęcanie ludzi w każdym wieku do ćwiczenia zasad ortografii języka polskiego. Można tego dokonać, rozwiązując wszystkie dostępne dyktanda  w naszym serwisie! Za każde rozwiązane dyktando uczestnik uzyska punkty, które zależne są od liczby poprawnych odpowiedzi oraz szybkości rozwiązania dyktanda. Punkty te sumują się w rankingu, który ostatecznie zadecyduje o zwycięzcy konkursu. Więc im więcej dyktand rozwiążesz, to nie tylko polepszysz swoją wiedzę o naszym pięknym ojczystym języku, ale także zwiększysz swoją szansę na zdobycie cennej nagrody w postaci drona! 

Dołącz do świątecznej zabawy na Dyktanda.pl!

Start konkursu: 21.12.2022r.

Zakończenie konkursu: 02.01.2023r.

NAGRODY

Na zdobywcę I miejsca czeka nagroda w postaci drona oraz voucheru na korepetycje lub naukę języków obcych w serwisie Tutors.live. Na pozostałych zwycięzców czekają nagrody w formie voucherów do serwisu Tutors.live.

Pozosatłe informacje na stronie internetowej: dyktanda.pl

 

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}