W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Świadczenie 40 zł- nowy wzór wniosku

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Mieszkaniec Gminy Wietrzychowice, bądź podmiot działający na jej terenie, który zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie obywatelom Ukrainy, może starać się o świadczenie pieniężne z tego tytułu w kwocie 40 zł za osobę dziennie, nie dłużej niż za okres 120 dni. Okres wypłaty świadczenia może zostać przedłużony w szczególnie uzasadnionych przypadkach, za zgodą wojewody. Uchodźca korzystający z pomocy musi posiadać numer PESEL.

Wniosek o przyznanie świadczenia pieniężnego za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przebywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy wraz z kartą osoby przyjętej do zakwaterowania należy składać w Urzędu Gminy Wietrzychowice w godzinach pracy urzędu.

Obowiązuje nowy wzór wniosku do pobrania poniżej

Materiały

Nowy wzór wniosku
nowy-wzor-wniosku-ukraina-40-z-1651652911.pdf 0.14MB
Nowy wzówr- karta
nowy-wzor-karta-ukraina-40-zl-1651652919.pdf 0.08MB
{"register":{"columns":[]}}