W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie online z Karolem Okrasą

LOGO z napisem Małopolskie Seminarium Liderów Aktywnych dla rozwoju"

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online na żywo z Karolem Okrasą, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 9 grudnia o 18.00.

 

Spotkanie będzie częścią IV Małopolskiego Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju. Przed transmisją polecamy zapoznanie się z wystąpieniami, które publikowane będą 8 grudnia od godziny 18:00 pod linkiem: https://seminariumliderow.pl/wystapienia. Będą tam dostępne wystąpienia: Michała Kądziołki, wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Koła Gospodyń Wiejskich Klimontów.

 

Spotkanie dedykowane jest lokalnym liderom: sołtysom, przedstawicielom organizacji pozarządowych, w tym szczególnie Kołom Gospodyń Wiejskich. Bardzo proszę o przekazanie tej informacji osobom, które mogą być zainteresowane udziałem w spotkaniu.

 

Na spotkanie obowiązuje rejestracja. Osoby zainteresowane udziałem w transmisji online prosimy o przesłanie maila ze zgłoszeniem na adres: mdu@wup-krakow.pl lub rejestrację telefoniczną pod numerem: 12 619 85 70.

W przypadku jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych usprawnień np. tłumacza PJM lub innych prosimy o informację na podany wyżej adres mailowy.

 

W trakcie transmisji będzie możliwość zadawania pytań naszemu gościowi na czacie.

 

Zapraszamy!

{"register":{"columns":[]}}