W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych obniżeniem rachunków za prąd

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Małopolskie Centrum Pzredsiębiorczopści zaprasza małopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP do udziału w bezpłatnym spotkaniu on-line, dotyczącym efektywnego zarządzania energią w firmie.

W trakcie spotkania prowadzący przedstawią metody zarządzania energią w firmie i najbardziej opłacalne przedsięwzięcia w zakresie poprawy efektywności energetycznej.

Nie zabraknie cennych informacji odnoszących się do monitorowania i optymalizacji zużycia energii, systemów zarządzania energią, taryf energii elektrycznej dla MŚP.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jak analizować faktury i umowy dystrybucyjne w celu ich dostosowania do warunków rzeczywistego zużycia energii.

Termin spotkania (on-line): 30 listopada 2022 r. (środa)

Godzina rozpoczęcia: 10:00

Formularz rejestracyjny: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx...

{"register":{"columns":[]}}