W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rolniku! Nowe stawki dopłat

grafika przedstawia na białym tle z lewej strony zielony kwadrat z białą grafiką w kształcie wygiętych linii i liści oraz mniejszego czerwonego romba wpisanego w część większego kwadratu z jego prawej dolnej strony z prawej strony napis: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego  w Karniowicach przypomina o możliwości uzyskania dopłaty 3025 zł do hektara pszenicy oraz dopłat do pozostałych zbóż tj.: kukurydzy, jęczmienia, pszenżyta, żyta, owsa, mieszanek zbożowych i gryki oraz rzepaku i rzepiku.

Dopłata będzie zróżnicowana w zależności od regionu i odległości od wschodniej granicy. Szczegółowe informacje w powiatowym oddziale ARiMR.

 

Materiały

Plakat- sprzedaż zboża
230522​_MRiRW​_sprzedaż​_zboża​_plakat​_A3​_HiRes.pdf 2.35MB
{"register":{"columns":[]}}