W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przystępujemy do sporządzenia nowej strategii

08.02.2023

W dniu 24 stycznia 2023 roku Rada Gminy Wietrzychowice podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Wietrzychowice do roku 2030 oraz określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu strategii, w tym trybu konsultacji

Wspólnie tworzymy Strategię Gminy Wietrzychowice do 2030 roku

Strategia Rozwoju Gminy to podstawowy dokument, pozwalający na zdefiniowanie priorytetów i długofalowych działań, które przyczynią się do rozwoju społeczno-gospodarczego gminy. Posiadając aktualną strategię rozwoju gmina ma też większe szanse na uzyskanie wsparcia z funduszy zewnętrznych m.in.  w ramach nowej perspektywy budżetowej UE na lata 2021-2027, które pozwolą zrealizować kolejne ważne dla mieszkańców inwestycje. 

Zachecamy mieszkańców, aby wyrażali swoje opiniie już na etapie diagnozowania potrzeb (chcemy się dowiedzieć co w gminie funkcjonuje dobrze, a co warto poprawić). Chcemy zaprosić mieszkańców do wspólnego wypracowania wizji rozwoju. Będziemy wdzięczni za każdy Państwa głos!

Zadanie polegające na opracowniu Strategii będzie realizaowne przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER  z siedzibą ul. Zamkowa 3a/1 43-400 Cieszyn.

Materiały

Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia Strategii Gminy Wietrzychowice
Uchwała​_w​_sprawie​_przystapienia​_do​_sporządzenia​_Strategii​_Rozwoju​_Gminy​_Wietrzychowice.pdf 0.31MB
{"register":{"columns":[]}}