W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedłużenie przerwy w kursowaniu promu w miejscowości Otfinów

Dwie osoby płynące promem rzecznym. W tle droga dojazdowa do przeprawy.

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach informuje, że przedłuża zamknięcie przeprawy promowej na rzece Dunajec w miejscowości Otfinów w ciągu drogi powiatowej 1316K relacji Dąbrowa Tarnowska- Otfinów. Przewidywany termin przywrócenia kursowania przeprawy promowej: 16 sierpnia 2021 r. Przerwa w kursowaniu przeprawy promowej spowodowana jest koniecznością wykonania kompleksowego remontu w celu odnowienia klasy statku i przedłużenia świadectwa zdolności żeglugowej. 

Na czas zamknięcia przeprawy promowej w miejscowości Otfinów , przeprawa promowa w miejscowości Siedliszowice będzie funkcjonowała od godz. 500. ponadto w okresie letnim od 01.06.2021 r. do 30.09.2021 r. przeprawa promowa w m. Siedliszowice będzie funkcjonowała do godz. 2000

{"register":{"columns":[]}}