W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnaliśmy sołtysów starej kadencji

17.06.2024

Zdjęcie przedstawia sołtysów Gminy Wietrzychowice siedzących przy stole.

W czwartek 13 czerwca br. w budynku urzędu gminy Wietrzychowice na zaproszenie Wójta Gminy Roberta Śpiewaka gościliśmy sołtysów poszczególnych sołectw z terenu gminy.

Krótkie spotkanie rozpoczęło się od przemowy wójta oraz wręczenia wszystkim sołtysom symbolicznych podziękowań za pełną zaangażowania pracę na rzecz swojego sołectwa oraz wysiłek włożony w konsekwentne realizowanie potrzeb lokalnej społeczności.

Następnie głos zabrali poszczególni sołtysi, którzy wyrazili swoją wdzięczność oraz podziękowali pozostałym za udaną i zgraną współpracę.

 Nie zabrakło również wspomnień oraz rozmów na temat inwestycji, które udało się zrealizować w minionej kadencji.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz pamiątkowymi zdjęciami.

Dziękujemy wszystkim sołtysom zarówno tym, którzy zakończyli swoją pracę na rzecz gminy i mieszkańców jak i tym, którzy ponownie wyrazili swoją chęć współpracy i zgłosili swoją kandydaturę na sołtysa w nowej kadencji.

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów oraz powodzenia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Zdjęcia (18)

{"register":{"columns":[]}}