W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powrót do zdrowia - powrót do pracy

grafika przedstawia w tle uśmiechniętą kobietę w wieku od 35 do 40 lat. W prawym górnym roku czarny napis: POWRÓT DO ZDROWIA- POWRÓT DO PRACY. Pod spodem napis: czy możliwy jest powrót do pracy pop wylewie?. W prawym dolnym rogu dane kontaktowe. Na samym dole logo Funduszy Europejskich, Rzeczypospolitej Polskiej, Unii Europejskiej, PFRON, ZUS oraz CIOP PIB

Przeszedłeś wylew? Zastanawiasz się czy po wylewie powrót do pracy jest możliwy?
Chcesz pracować ale musisz zmienić zawód?
Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

Skorzystaj z bezpłatnej oferty PFRON realizowanej w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej. W Ośrodku zdobędziesz nowy zawód dostosowany do twoich obecnych możliwości zdrowotnych. Polepszysz również swój stan zdrowia korzystając z rehabilitacji. Na zakończenie zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć pracę.

Wykorzystaj swoją szansę i napisz historię swojego życia na nowo!
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu:
(22)50 55 600 oraz  507 966 499

E-mail: ORK@PFRON.ORG.PL
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083540401974
Strona:
rehabilitacjakompleksowa.pfron.org.pl

 

Materiał prasowy: PFRON

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}