W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Półkolonia piłkarska Bruk- Bet Termalica

Grafika przedstawia informacje na temat zapisów na półkolonię piłkarską dla dzieci

Bruk-Bet Termalica Football Camp to wyjątkowa piłkarska półkolonia organizowana podczas wakacji dla miłośników piłki nożnej, którzy dzięki uczestnictwu mogą rozwinąć swoje umiejętności piłkarskie. Jest idealną wakacyjną propozycją dla wszystkich zakochanych w futbolu.

Piłkarska półkolonia jest skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat czyli w tzw. złotym wieku rozwoju, w którym młodzież najszybciej zdobywa nowe umiejętności ruchowe i potrzebuje zwiększonej dawki aktywności fizycznej. Grupy treningowe dobieramy pod względem wieku, a także poziomów rozwoju fizycznego oraz sportowego. Dzięki temu rozwiązaniu program treningowy opracowany przez doświadczonych trenerów jest dopasowany indywidualnie do umiejętności i potencjału naszych podopiecznych. Dodatkowo utworzona zostanie specjalna grupa dedykowana dziewczynkom.

W trakcie półkolonii skupiamy się na kompleksowym rozwoju umiejętności piłkarskich, a naszym celem jest wyposażenie uczestników w umiejętności techniczne, taktyczne, motoryczne oraz mentalne istotne z punktu widzenia specyfiki i wymagań nowoczesnej piłki nożnej.

W najmłodszych grupach dominują zajęcia oparte o ogólnorozwojowe gry i zabawy ruchowe wzbogacające skarb ruchowy dziecka. Starsi zawodnicy pracują nad koordynacją ruchową, poprawą i efektywnym wykorzystaniu indywidualnych umiejętności technicznych, doskonaleniem gry 1×1 oraz rozwijaniem inteligencji piłkarskiej.

Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW, obóz zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, kadra posiada odpowiednie kwalifikacje wymagane przez polskie prawo, a grupy są objęte opieką wykwalifikowanych trenerów pracujących na co dzień w Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza wyróżnionej Złotą Gwiazdką PZPN.

Szczegóły półkolonii:

 •  Zajęcia odbywają się od poniedziałki do piątku, a ostatniego dnia w sobotę w godzinach 9-13 mamy wspólne zakończenie w postaci sportowego pikniku z aktywnym udziałem rodziców oraz rodzeństwa,
 •  Półkolonia skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat – zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczynki !,
 • Każdy uczestnik półkolonii otrzyma kluby komplet treningowy (koszulka, spodenki, getry),
 •  W trakcie sześciodniowej półkolonii przygotowaliśmy dla uczestników minimum 10 jednostek treningowych – ukierunkowanych na rozwijanie inteligencji piłkarskiej,
 •  Każdy uczestnik w czasie obozu weźmie udział w testach sprawnościowych, które pozwolą na ocenę jego potencjału oraz wewnętrznym mini-turnieju,
 •  Uczestnicy otrzymują dwa posiłki – drugie śniadanie oraz obiad. Jeżeli dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb dziecka,

 Każdy uczestnik wraz z rodzicami i rodzeństwem otrzymuje zaproszenie na wyjątkowe zakończenie Bruk-Bet Termalica Fooball Camp – podczas którego odbędzie się sportowy piknik na koniec, którego wręczmy gadżety klubowe, oficjalny certyfikat ukończenia obozu oraz voucher dla dziecka i jednego z opiekunów na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgrywany w Niecieczy.

W trakcie tygodniowej półkolonii na uczestników czekają codziennie dodatkowe atrakcje takie jak:

 •  Zwiedzanie stadionu Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
 •  Spotkanie z piłkarzami Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
 •  Zajęcia na basenie,
 •  Zajęcia z gimnastyki i judo,
 •  Warsztaty tematyczne,
 •  Wjazd do Centrum Bajki w Pacanowie.
 •  Uroczyste zakończenie Bruk-Bet Termalica Football Camp

TERMIN
26.06 – 01.07.2023

Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Formularz zgłoszeń  https://forms.gle/YfbmXdbcerGVjQfL9 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}