W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podpisano umowę na dostarczenie i rozrównanie kruszywa łamanego w poszczególnych sołectwach

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

W dniu 04 kwietnia br. została podpisana umowa na dostarczenie i rozrównanie wraz z zagęszczeniem mieszanki kruszywa łamanego 0-31,5 mm ze żwirowych frakcji piaskowca do poszczególnych sołectw gminy w ilości 570 ton. W ramach tej umowy wykonana zostanie także usługa wyrównania dróg transportu rolnego równiarką we wszystkich miejscowościach gminy w ilości 15 godzin. Zrealizowanie powyższego zadania pozwoli na poprawę jakości korzystania z dróg gminnych przez użytkowników poprzez wyrównanie ich powierzchni oraz jej utrwalenie mieszanką kruszywa.

Wykonawcą robót będzie Krzysztof Krupa Zespół Usługowy w spadku 32-822 Strzelce Wielkie 44.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}