W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pikniki wojskowe promujące zasadniczą służbę wojskową

zdjęcie przedstawia postać ukazaną do połowy młodego żołnierza z pomalowaną twarzą w barwy wojenne. Po prawej stronie postaci duży czarny i czerwony napis Wojskowe Centrum Rekrutacji. Poniżej napisu dwa kwadraty biały i czerwony nachodzące na siebie, na białym kwadracie czarna ikona żołnierza i obok napis Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej.

PIKNIK WOJSKOWY

„Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej”

Pod takim hasłem w sobotę 21 maja o godz. 11.00 rozpoczną się pikniki wojskowe w 32 miejscowościach w całym kraju. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego i żołnierskiej grochówki na piknikach działać będą punkty rekrutacyjne, w których będzie można uzyskać informacje o dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej: ile trwa, kto może do niej przystąpić i na czym polega. Na miejscu można będzie wypełnić wniosek o powołanie (dlatego warto zabrać dowód osobisty).

Poza piknikami w 70 miejscowościach MON uruchomi mobilne punkty rekrutacyjne. Również tam będzie można poznać szczegóły dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej i złożyć wniosek.

 

Pikniki w małopolsce:

  • Olkusz – Rynek;
  • Skawina – Błonia Skawińskie (obok Rynku).

Mobilne Punkty Rekrutacyjne w małopolsce:

  • Tarnów – Plac Kazimierza;
  • Krynica – Deptak;
  • Zakopane – Krupówki obok oczka wodnego;
  • Wadowice – Rynek

ZAPRASZAMY !!!

 

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}