W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie Wójta Gminy Wietrzychowice

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Na podstawie art. 34 ust.1 ustawy z dnia 27 października 2022r o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe (Dz. U z 2022r poz. 2236) Wójt Gminy Wietrzychowice podaje do publicznej wiadomości, że Gmina Wietrzychowice przystąpiła do zakupu paliwa stałego po preferencyjnych cenach.

Na chwilę obecną gmina oczekuje na podpisanie stosownych umów z podmiotami wprowadzającymi węgiel do obrotu. O szczegółach dystruybucji węgla będziemy informować na bieżąco.

{"register":{"columns":[]}}