W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Od 1 czerwca 2023 r. rusza dodatkowa rekrutacja do projektu Łap Skilla

grafika przedstawia na żółtym tle z prawej strony kobietę w wieku od 18 do 24 , z lewej strony informacje dotyczące dofinansowania. U góry na białym tle logo WUP w Krakowie oraz Małopolska. Na dole na białym tle logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja i Rozwój, flaga Rzeczypospolitej Polskiej oraz Unia Europejska- Europejski Fundusz Społeczny.

01 czerwca 2023 o godz 10:00 startujemy z dodatkową rekrutacją w projekcie Łap Skilla  dla 200 osób, która potrwa do 30.06.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza wszystkich młodych pracujących Małopolan do udziału w unijnym projekcie Łap skilla! - każdy, kto ma ukończone 18, ale nie skończone 25 lat i nie możesz się pochwalić wysokimi dochodami a dotąd nie uczestniczył w tym projekcie - to dobry moment na skorzystanie z inicjatywy.

Zostając uczestnikiem projektu, można otrzymać dofinansowanie nawet do kwoty 7 545 PLN  na zrealizowanie wysokiej jakości szkoleń, kursów zawodowych, których celem jest zdobycie przez Ciebie niezbędnych kwalifikacji do wykonywania wymarzonego zawodu lub podwyższenie już posiadanych kompetencji

Więcej znajdziesz na stronie: Łap skilla! - projekt dla młodych pracujących (pociagdokariery.pl)

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}