W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nabór wniosków w Konkursie Duże Granty w ramach programu "Równać Szanse"

Fioletowe tło, w lewym górnym rogu pomarańczowy drukowany napis: KONKURS DUŻE GRANTY, pod spodem biały napis: Zdobądź nawet 40 000 zł na projekt!. Zdjęcie z grupką młodzieży na tle natury, nad zdjęciem popiersie dziewczynki trzymającej coś w dłoniach. Z lewej strony zdjęcia czrano- biała postać chłopca z gitarą elektryczną.

Fundacja Civis Polonus ogłasza nabór wniosków w Konkursie Duże Granty organizowanym w ramach programu ,,Równać Szanse”! Jego celem jest wsparcie projektów rozwijających kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi z małych miejscowości.

W konkursie możesz zdobyć dotację w wysokości do 40 tysięcy zł na realizację 12-miesięcznego projektu w Twojej miejscowości!

Termin składania wniosków upływa 15 marca o godzinie 12:00 (w południe).

Kto może ubiegać się o dotację?

W organizowanych przez nas konkursach przyznajemy granty podmiotom z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Mogą to być:

  • organizacje pozarządowe zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów; 

  • powiatowe, miejskie i gminne domy kultury, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”;

  • powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”. 

Dlaczego warto?

Realizacja projektu to dla młodych ludzi ciekawe wyzwanie i szansa na współpracę z innymi. Razem ustalają cel, który chcą osiągnąć. Uczą się planowania i pracy w zespole, poznają lokalną historię, kulturę, środowisko przyrodnicze i tradycję. Mają okazję zapoznać się z okolicznymi działaczami.  Rozwijają pasje i zainteresowania, sprawdzają się w nowych sytuacjach. Nawiązują nowe przyjaźnie. Działają na rzecz lokalnej społeczności.

Program Równać Szanse działa od 21 lat. Dotychczas w Programie zrealizowano ponad 

3 500 projektów, w których wzięło udział ponad 150 000 młodych ludzi! Wartość przyznanych grantów przekroczyła 40 000 000 zł!

Czas zrealizować projekt w Twojej miejscowości!

Więcej informacji na temat konkursu - www.rownacszanse.org.pl/konkurs_duze_granty/

 

Pliki do pobrania:

{"register":{"columns":[]}}