W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs PTTK- Gmina Przyjazna Rowerzystom 2023

grafika przedstawia biały napis z żółtą obwódką PTTK naniesiony na ikonę mapy Polski w zielonym kolorze. Na zewnątrz obwódka w kształcie kompasu, w środku igła imitująca igłę kompasu.

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Gmina Przyjazna Rowerzystom” w ocenie turystów kolarzy.


Konkurs ma m.in. na celu uhonorowanie i zauważenie gmin, które w swoich działaniach uwzględniają potrzeby rowerzystów i promują aktywny wypoczynek na rowerach, tworzą infrastrukturę rowerową, inicjują lub wspierają organizowanie imprez rowerowych oraz wydają mapy i przewodniki rowerowe. Promuje gminy, które dbają o bezpieczeństwo rowerzystów.


Zgłoszenia gmin do konkursu dokonują turyści kolarze na podstawie wypełnionej
Karty zgłoszenia, którą należy przesłać pod adres:

 poczta@narowerze.pttk.pl do 30 kwietnia 2023 r.

Szczegóły w regulaminie konkursu !

Materiały

Formularz zgłoszenia
Formularz​_Zgloszenia​_-​_Gmina​_Przyjazna​_Rowerzystom​_2023.pdf 3.07MB
Regulamin Konkursu
Regulamin​_Konkursu​_Gmina​_Przyjazna​_Rowerzystom​_2023.pdf 0.14MB
{"register":{"columns":[]}}