W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs "Ambasadora Bilansu Kariery 2022" dla sołtysów oraz Kół Gospodyń Wiejskich

LOGO Kierunek kariera

Kandydatami do tytułu mogą być aktualnie na dzień zgłoszenia urzędujący sołtysi lub członkowie Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), z sołectw położonych w województwie małopolskim, którzy aktywnie wspierają rozwój osobisty lub zawodowy mieszkańców w swoich sołectwach.

Aby skutecznie złożyć aplikację, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać drogą elektroniczną na adres: mdu@wup-krakow.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 09.09.2022 r.

Zadaniem uczestników będzie zamieszczenie w okresie od 10.09.2022 do 31.10.2022, w dowolnie przez siebie wybranych mediach społecznościowych, postu (artykuł) informującego o tym, jak współpraca lokalna w ramach działań w Programie EGM wpłynęła na jego działalność lokalną i podejście do rozwoju osobistego i zawodowego. Post w mediach społecznościowych musi zostać oznaczony hasztagiem #EGM2022.

Zdobywcy tytułów Ambasadora Bilansu Kariery otrzymają pamiątkowe dyplomy, statuetki, zestawy materiałów promocyjnych oraz prawo do posługiwania się tytułem „Ambasador Bilansu Kariery 2022”.

Serdecznie zapraszamy!

Pobierz formularz zgłoszeniowy do konkursu

Pobierz Regulamin konkursu o tytuł "Ambasadora Bilansu Kariery 2022"

{"register":{"columns":[]}}