W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat w sprawie racjonalnego korzystania z wody pobranej z sieci wodociągowej

19.05.2024

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat
W związku z dużymi poborami wody i zapowiadanymi wysokimi temperaturami powietrza na najbliższe dni, Zakład Eksploatacji Urządzeń Komunalnych i Wodociągów w Wietrzychowicach zwraca się z apelem do odbiorców o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą pobraną z sieci wodociągowej.
Prosimy o wykorzystywanie wody pitnej z sieci wodociągowej wyłącznie do celów bytowych i powstrzymanie się od zużycia wody w szczególności do podlewania ogródków przydomowych i działkowych, mycia samochodów, ponieważ zbyt duże zużycie wody powoduje obniżenie ciśnienia w sieci, które może doprowadzić do przerw w dostawie wody.
{"register":{"columns":[]}}